PRODUKCJA I REGENERACJA PODZESPOŁÓW SAMOCHODOWYCH R SERVICE Bielsko Biała

bielsko, bielsko biała, agregaty chłodnicze, ogrzewania samochodowe, pompy wody, rozruszniki i alternatory, retardery, sprzęgła wiskotyczne wentylatorów chłodnicy, zaczepy holownicze, telma, gkn, listwa, maglownica, webasto, truma, diava, autoklima, eberspeacher,  voith, rockinger, ringfeder, orlandi

Firma R-Service zajmuje się produkcją, regeneracją i naprawą podzespołów samochodowych.
Oferujemy:
* wały napędowe
Jesteśmy przedstawicielem i autoryzowanym partnerem na terenie Polski firmy GKN Driveline, europejskiego lidera na rynku serwisu wałów napędowych. Dzięki współpracy z GKN Driveline do budowy i naprawy wałów napędowych używamy oryginalnych komponentów niemieckiej firmy Spicer-GWB, wiodącego w świecie producenta części do wałów.
* przeguby dwukrzyżakowe osi przednionapędowych
* przekładnie kierownicze
Regenerujemy przekładnie kierownicze ze wspomaganiem hydraulicznym do autobusów, samochodów ciężarowych, dostawczych i innych pojazdów użytkowych oraz przekładnie ze wspomaganiem hydraulicznym do samochodów osobowych: układy listwowe i kulkowe.
* klimatyzatory samochodowe ogrzewanie wodne i powietrzne
Montujemy, serwisujemy i naprawiamy klimatyzacje do autobusów, samochodów ciężarowych i osobowych. Posiadamy autoryzację firm WEBASTO, TRUMA, DIAVIA, AUTOKLIMA i EBERSPEACHER.
* ogrzewanie wodne i powietrzne
W ofercie posiadamy:ogrzewania wodne i powietrzne firm WEBASTO, EBERSPEACHER, dogrzewacze do pojazdów z silnikiem TDI,ogrzewania firmy TRUMA na gaz propan-butan,elektryczne ogrzewania postojowe firmy DEFA,programatory do każdego typu agregatu,
zabudowy agregatów wraz z kanałami dystrybucji powietrza w pojazdach i przyczepach.

* pompy wody układu chłodzenia
Regenerujemy pompy wody układu chłodzenia do wszystkich typów pojazdów i maszyn. Na zamówienie sprowadzamy również pompy nowe.

Ponad to oferujemy serwis i naprawę pomp zatapialnych i hydroforowych, stosowanych w wodociągach, energetyce cieplnej, gospodarce wodnej i
komunalnej, przemyśle spożywczym, chemicznym, kopalniach węgla kamiennego.
* zaczepy holownicze
Oferujemy serwis, naprawę uszkodzonych oraz sprzedaż nowych zaczepów holowniczych ROCKINGER, RINGFEDER, ORLANDI . Do naprawy używamy jedynie oryginalnych części, co gwarantuje naszym klientom pewność i bezpieczeństwo w holowaniu przyczep.
* rozruszniki i alternatory
* sprzęgła wiskotyczne
Zajmujemy się regeneracją tego typu sprzęgieł do wszystkich pojazdów ciężarowych i dostawczych a także do wybranych modeli autobusów.
* retardery.
Nasza firma oferuje serwis, naprawę oraz montaż każdego typu retardera do wszystkich samochodów ciężarowych, dostawczych, ciągników siodłowych oraz autobusów i mikrobusów.

Specjalizujemy się w retearderach marki VOITH oraz TELMA.

-----------------------------------------------------------------------------------------

R-Service

43-300 Bielsko-Biała,

ul. Niemcewicza 2b, zobacz mapę

tel./fax: +48 /33/ 814-94-95, tel.: +48 /33/ 496-55-09,  tel.: +48 /33/ 497-90-96,  tel. kom.: +48 602 246 839
e-mail: biuro@r-service.pl
internet: www.r-service.pl

ZOBACZ NASZE CERTYFIKATY   -   NASI PARTNERZY

Tagi:

bielsko, bielsko biała, agregaty chłodnicze, ogrzewania samochodowe, pompy wody, rozruszniki i alternatory, retardery, sprzęgła wiskotyczne wentylatorów chłodnicy, zaczepy holownicze, telma, gkn, listwa, maglownica, webasto, truma, diava, autoklima, eberspeacher,  voith, rockinger, ringfeder, orlandi

RAPORT

Polska
Świat
Replay Media 2009 - 2024 - wszystkie prawa zastrzeżone. | Polityka Plików Cookies