NAPRAWA PĘKNIĘTYCH SZYB SAMOCHODOWYCH SOSNOWIEC

NAPRAWA PĘKNIĘTYCH SZYB SAMOCHODOWYCH SOSNOWIEC

Witam serdecznie!
Nazywam się Mariusz Cencyk,działam na rynku jako firma od roku 2004.
Od 1998 roku pracowałem w serwisie ASO VW i AUDI. Brałem udział w wielu szkoleniach oraz uczestniczyłem w ogólnopolskim konkursie na najlepszego lakiernika w sieci ASO VW i AUDI w 2002r. W branży samochodowej mam 20 letnie doświadczenie. Oferuję usługi na wysokim poziomie za rozsądną cenę.

Firma Auto Mag-Mar specjalizuje się w polerowaniu. 20-letnie doświadczenie pozwala nam na usunięcie wszelkiego rodzaju zarysowań, zmatowień, przebarwień z szyb samochodowych. Służymy również fachową poradą co należy robić by podobny problem na twojej szybie więcej się nie pojawił.

Zapraszam do współpracy.

GWARANCJA PEŁNEJ SATYSFAKCJI

Reflektory po polerowaniu w 100% jak nowe. W wypadku niezadowolenia po wypolerowaniu pierwszego reflektora klient nie płaci ani złotówki.

www.auto-mag-mar.pl

AUTO MAG-MAR

MARIUSZ CENCYK

SOSNOWIEC KLIMONTÓW

UL. HUBALA DOBRZAŃSKIEGO 150,

TEL.KOM. 507 176 028

POLEROWANIE SZYB SAMOCHODOWYCH

KLEJENIE ZDERZAKÓW, POLEROWANIE REFLEKTORÓW, RENOWACJA AUT ZABYTKOWYCH, NAPRAWY POWYPADKOWE - BLACHARSTWO  LAKIERNICTWO, również bezgotówkowo

KLEJENIE I NAPRAWA PĘKNIĘTYCH SZYB SAMOCHODOWYCH (odpryski i pęknięcia)

Naprawy szyb dokonujemy za pomocą sprzętu i technologii AMERICAN WINDSHIELD REPAIR SYSTEMS co gwarantuje pełną wytrzymałość szyby i prawie całkowity brak widoczności naprawianego miejsca.

Tagi:

NAPRAWA PĘKNIĘTYCH SZYB SAMOCHODOWYCH SOSNOWIEC

RAPORT

Polska
Świat
Replay Media 2009 - 2024 - wszystkie prawa zastrzeżone. | Polityka Plików Cookies